• 18th, Четвер, Лютий 2016

Шановні гребінківчани!

У суботу, 20 лютого, ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та віддаємо данину пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цей день щорічно відзначатиметься на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Мирний суспільний протест, розпочатий у листопаді 2013 року, розростався, досягши свого апогею у третій декаді лютого 2014 року. У ті лютневі дні і ночі під час сутичок протестувальників із представниками силових структур у центрі столиці України загинули понад сто осіб і сотні були поранені, найбільше – 20 лютого. Загиблих від снайперських пострілів учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею».

Вічна пам’ять героям, які полягли. Слава тим, хто, незважаючи на смерть побратимів, не відступив. Багато з учасників Майдану зараз беруть участь в АТО. Двадцять відважних воїнів, наших земляків, в даний час перебувають в АТО, тридцять воїнів – вже демобілізувалися.

Хочу низько вклонитися тим, чиє життя було підступно обірване, і тим активним учасникам революційних подій, які дочекалися перемоги Євромайдану. Без вашої твердої громадянської та національної свідомості й відваги хід історії не був би змінений на правдивий.

Бажаю нам гідно продовжити справу, розпочату істинними патріотами України.

Миру усім, добра, волі та успіхів.

З повагою

Селищний голова                                                                                       Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини