• 24, четвер, Жовтень 2013

Інформація щодо проведення

ХІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2013»

1

В рамках ХІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2013», яка проходитиме з 5 по 8 листопада 2013 р. на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. М «Лівобережна», Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 6 листопада 2013 року буде проведено Всеукраїнський семінар з питань благоустрою населених пунктів «Благоустрій – 2013».

У роботі семінару візьмуть участь представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, громадських організацій, асоціацій, науково-дослідних та проектних інститутів, підприємств, які працюють у сфері благоустрою та комунального обслуговування, та зарубіжних компаній.

Учасники семінару обговорять проблеми та перспективи розвитку сфери благоустрою, ознайомляться з досвідом і сучасними технологіями в озелененні, квітникарстві, дорожньо-мостовому господарстві, санітарній очистці та освітленні населених пунктів України, а також з можливостями підвищення рівня і якості послуг.

Під час семінару відбудеться церемонія нагородження переможців щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2012 рік.

Участь у семінарі є безкоштовною.

Учасникам семінару будуть презентовані:

- практичний посібник “Будівництво та експлуатація вулиць і доріг населених пунктів”

- СD-диск “Законодавство з питань поховання та похоронної справи”

- проект Резолюції семінару.

З приводу участі у семінарах звертатись до Мінрегіону за тел./факс.: (044) 207-18-06, 207-18-08(10).

Додаток:

- Програма Всеукраїнського семінару з питань благоустрою населених пунктів «Благоустрій – 2013».

Категорія: Новини