• 12, четвер, Березень 2015

Творча зустріч  “Дух наш у слові.

Березень багатий на свята. У дні знаменних подій : дня народження Т.Г.Шевченка, 150-річчя як вперше у Перемешлі на святі Шевченка зазвучав Гімн України у світлиці ЦДТ відбулася зустріч із творчо обдарованими талановитими майстрами художнього слова Гармаш Марією Олексіївною та Литвин Антоніною Іванівною. Організаторами зустрічі були Туровська В.С. (ЦДТ) та Меньших Т.А. (бібліотекар Гребінківської дитячої бібліотеки). На зустріч завітали вчителі та учні 5-11 класів Гребінківської загальноосвітньої школи  та Гребінківської гімназії.

Захід розпочався урочистим виконанням  Гімну України. Марія Олексіївна та Антоніна Іванівна свої виступи поєднали із творчістю Т.Г.Шевченка пройшовшись тернистими шляхами Великого Кобзаря. Цікаві співрозмовники і, маючи чудові голоси, свою розповідь вони переплели віршами та піснями. А коли Марія Олексіївна і Антоніна Іванівна заспівали Думи мої всі присутні підхопили: Думи мої, думи мої, лихо мені з вами!

У святковій обстановці звучала безсмертна поезія Кобзаря  у виконанні Дідківської Ольги, Гранченко Альбіни, Войтенко Юлії (гімназія), Шадури Варвари, Кузьменко Олександри.

Завершився захід урочистим виконанням  безсмертного  Шевченкового Реве та стогне Дніпр широкий.

Всі присутні змогли ознайомитись із книжковими виставками У вічних струнах Кобзаря та Дух наш у слові.

dsc_0107dsc_0101

dsc_0113

dsc_0123dsc_0139

dsc_0159

dsc_0168


Категорія: Новини