• 02, понеділок, Березень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від   26 лютого 2015 року                                                                                  № 9

смт Гребінки

Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Гребінківської селищної ради “Про  погодження тарифу на теплову енергію для Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., яку надає ПП  “Енергія-сервіс”

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., виконком селищної ради відмічає, що до виконавчого комітету звернулася адміністрація  ПП ”Енергія-сервіс“  (директор Смілян О.О.) з проханням затвердити вартість 1ГКал на постачання теплової  енергії для опалення Гребінківської ЗОШ (лист вх. № 67 від 16.02.2015 року).

Відповідно до ст.ст. 7,21,22,30,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 ”Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, керуючись п.п. 2 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Оприлюднити шляхом опублікування на сайті Гребінківської селищної ради:

1.1. Погодити тариф щодо оплати послуги на постачання теплової енергії для споживача -  Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. на території селищної ради, якому надає послуги Приватне підприємство “Енергія-сервіс”для котельні  потужністю 800 КВт по вулиці Леніна, 23а:

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. - 920,00 грн. за 1 ГКал., без ПДВ.

2. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту Приватне підприємтво “Енергія-сервіс” ( директор Смілян О.О.):

- розробити аналіз регуляторного впливу розроблених тарифів на житлово-комунальні послуги та надати виконкому для оприлюднення;

- проаналізувати пропозиції та зауваження, які надійдуть від фізичних та юридичних осіб та по закінченню місячного терміну з дня оприлюднення цього рішення подати матеріали до Гребінківської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова                                              Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Рішення сесій