• 05, вівторок, Січень 2016

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 30 грудня 2015 року                                                                                          № 115

смт Гребінки

Про оприлюднення проекту рішення Гребінківської селищної ради “Про погодження тарифів на холодне водопостачання та водовідведення, які надає ТДВ “Агропрогрес”

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., виконком селищної ради відмічає, що до виконавчого комітету звернулася адміністрація  ТДВ ”Агропрогрес“  (директор Гайсинський Е.Й.) з проханням погодити  тарифи на холодне водопостачання та водовідведення (лист вх. № 430 від 20.11.2015 року), які не змінювались з 2006 року.

Порядок встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги встановлено рішенням виконкому від 13.11.2015 року № 100.

Робоча груп для перевірки обгрунтованості тарифів на житлово- комунальні послуги виконкому Гребінківської селищної ради на своєму засіданні розглянула питання обгрунтованості розмірів поданих адміністрацією ТДВ ”Агропрогрес“  тарифів на холодне водопостачання та водовідведення, на якому дійшла до висновку, що надані робочій групі розрахунки витрат по перевірці адміністративних, загальновиробничих витрат, амортизаційних відрахувань, матеріальних витрат, виконані правильно та із застосуванням нормативного методу на підставі державних та галузевих нормативів використання матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, норм з оплати праці, нормативів витрат з управління та обслуговування виробництва. Витрати не перевищують межі витрат відповідно до розділу ІІІ Податкового кодексу України і відповідають постанові Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 (протокол № 3 від 03.12.2015 року).

Відповідно до ст.ст. 7,21,22,30,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 ”Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, керуючись п.п. 2 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Погодити наступні розміри тарифів на холодне водопостачання , що надає ТДВ  ”Агропрогрес“:

Тариф на послугу “Холодне водопостачання”:

- І група споживачів (населення) - 5,94 грн. за 1 кубічний метр;

ІІ група споживачів (бюджетні установи) - 6,10 грн. за 1 кубічний метр;

ІІІ група споживачів (інші організації) - 6,90 грн. за 1 кубічний метр.

2. Погодити наступні розміри тарифів на  водовідведення , що надає ТДВ  ”Агропрогрес“:

Тариф на послугу “Централізоване водовідведення”:

- І група споживачів (населення) - 9,73 грн. за 1 кубічний метр;

ІІ група споживачів (бюджетні установи) - 10,00 грн. за 1 кубічний метр;

ІІІ група споживачів (інші організації) - 11,39 грн. за 1 кубічний метр.

3. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту - адміністрацію  ТДВ ”Агропрогрес“  (директор Гайсинський Е.Й.) оприлюднити нові розміри тарифів на житлово-комунальні послуги та аналіз регуляторного впливу шляхом розміщення на інформаційних стендах біля адміністративних, житлових будинків, де споживачі отримують відповідні послуги.

4. Секретарю виконкому Красовській О.І. забезпечити розміщення рішення виконавчого комітету та аналіз регуляторного впливу на сайті Гребінківської селищної ради.

5. Розробнику проекту даного регуляторного акту - адміністрації  ТДВ ”Агропрогрес“  (директор Гайсинський Е.Й.) спільно з виконавчим комітетом селищної ради організувати громадські слухання щодо обговорення нових розмірів тарифів на холодне водопостачання.

6. Розробнику даного регуляторного акту - адміністрації  ТДВ ”Агропрогрес“  (директор Гайсинський Е.Й.) письмово повідомити виконавчий комітет про результати доведення інформації про зміну тарифу до споживачів (з врахованими чи неврахованими пропозиціями.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова                                              Н.С.Збаращенко

Категорія: Новини