• 26, четвер, Березень 2015

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

РІШЕННЯ

від  16 березня  2015 року                                                            № 408 - ХХVIIІ -VI

смт Гребінки

“Про  погодження тарифу на послугу “Постачання пари та гарячої води” до приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., яку надає ПП  “Енергія-сервіс”

Заслухавши інформацію директора ПП “Енергія-сервіс” Сміляна О.О., селищна рада відмічає наступне.

Рішенням виконавчого комітету Гребінківської селищної ради від 28 жовтня 2014 року № 67 затверджено Порядок встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

16 лютого 2015 року до селищної ради звернулася адміністрація ПП “Енергія-сервіс” (вхідний номер листа 67) з проханням затвердити тарифи на постачання теплової енергії для опалення Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося в лютому 2015 року, було прийнято рішення від 26.02.2015 року № 9 “Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Гребінківської селищної ради “Про погодження тарифу на теплову енергію для Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., яку надає ПП “Енергія-сервіс”, яке було оприлюднено шляхом розміщення на сайті селищної ради.

Розробником  проекту регуляторного акту - адміністрацією ПП “Енергія-сервіс” було розроблено аналіз регуляторного впливу та надано плановий розрахунок тарифу на постачання теплової енергії (постачання пару та холодної води).

Аналіз регуляторного впливу також було розміщено на сайті Гребінківської селищної ради.

Робочою групою по обгрунтованості розмірів тарифів на житлово-комунальні послуги, засідання якої відбулося 10 березня 2015 року,  було проведено перевірку розрахунків тарифів на житлово-комунальні послуги.

За інформацією адміністрації ПП “Енергія-сервіс”, пропозицій щодо розміру тарифу від фізичних та юридичних осіб з часу оприлюднення інформації про розмір тарифу не поступало.

Виконавчим комітетом селищної ради розроблено проект рішення селищної ради з даного питання.

Виходячи з вищевказаного, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України”, Закону України ”Про житлово-комунальні послуги“ від 24.06.2004 року № 1875- IV, рішення виконавчого комітету від 28.10.2014 року № 67 “Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги”, керуючись  ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити тариф щодо оплати послуги “Постачання пари та гарячої води” до приміщень Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. на території селищної ради, яку надає Приватне підприємство “Енергія-сервіс”для котельні  потужністю 800 КВт по вулиці Леніна, 23а:

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. - 920,00 грн. за 1 ГКал., без ПДВ.

2. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту - ПП “Енергія-сервіс” (директор СміляО.О.) оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

3. Дане рішення набуває чинності через 15 днів з дня офіційного опублікування в міськрайонній газеті “Життя і слово”.

4. Секретарю виконкому Красовській О.І. забезпечити розміщення інформації про дане рішення на сайті Гребінківської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, торгівлі, підприємництва та побутового обслуговування населення.

Селищний  голова                                             Н.С.Збаращенко

Категорія: Рішення сесій