• 01, понеділок, Липень 2013

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 26 червня 2013 року                          № 35 

смт Гребінки

Про затвердження Заходів щодо підготовки

житла і об′єктів соцкультпобуту до роботи

в осінньо-зимовий період 2013/2014 років

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., виконавчий комітет селищної ради відмічає, що підготовка житла і об’єктів соцкультпобуту до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років вже розпочалася. Адміністрацією Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено роботи по ремонту фасаду початкової школи ”Горобинка“, покладено ламінат в актовій залі. Проводяться ремонтні роботи у всіх приміщеннях школи (класні кімнати, актова зала, коридори); косметичний ремонт фасаду школи, майстерні, маленької школи. Адміністрацією Гребінківської районної лікарні проведено покраску огорожі навколо поліклініки. В даний час проводяться роботи по поточному ремонту клініко-діагностичної лабораторії з заміною покриття підлоги на кахель, ремонт палат терапевтичного відділення, ремонт головного входу в поліклініку з заміною кахелю. Адміністрацією Міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та професійної орієнтації учнів “Гребінківський” виконується щорічний поточний ремонт навчальних класів і господарських приміщень.

Разом з цим ще необхідно виконати комплекс робіт по підготовці житлових фондів, котелень, систем водопостачання та водовідведення, інших об’єктів соцкультпобуту до роботи в осінньо-зимовий період.

Виходячи з вищевказаного, з метою забезпечення підготовки об′єктів житла і соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 років., на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30.04.2013 року № 181 ”Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року“, розпорядження голови Васильківської РДА від 24.05.2013 року ”Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Васильківського району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року“та  відповідно до ст.ст. 28, 29, 30, 32  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., керівників підприємств, організацій та установ селища про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років, прийняти до відома.

2. Затвердити Заходи по підготовці житла і об′єктів соцкультпобуту до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років згідно додатку № 1.

3. Утворити робочу групу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років згідно додатку № 2.

4. Керівникам підприємств, організацій та установ селища:

4.1. Забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів з підготовки житла і об’єктів соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років.

4.2. Про хід виконання зазначених заходів щомісяця на 01 та 15 число наступного періоду інформувати виконком.

4.3. Забезпечити згідно з договорами своєчасне проведення в повному обсязі установами та організаціями, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів, інших категорій споживачів, розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, вжити заходів для погашення у повному обсязі заборгованості з їх оплати.

4.4. Включити до об’єктових комплексних оперативних планів заходи щодо запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також впровадження системи їх раннього виявлення і оповіщення.

5. Виконкому селищної ради (селищний голова Збаращенко Н.С.) при внесенні змін до селищного бюджету передбачити кошти для підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до сталого функціонування його в зимових умовах 2013/2014 року. Для підготовки об’єктів комунальної власності залучати у встановленому порядку для цих цілей кошти підприємств та інвесторів.

8. Рекомендувати адміністрації ВАТ “Саливонківський цукровий завод” ( в.о. виконавчого директора Рябчун П.М.) провести капітальний ремонт дороги вулиці Білоцерківська та частини дороги вулиці Фрунзе в районі жомової ями.

9. Рекомендувати підприємствам і організаціям –  ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.),  ДП ДГ “Саливінківське” (директор Майко І.П.), ТДВ “Агропрогрес” (голова правління Гайсинський Е.Й.) привести тарифи на житлово-комунальні послуги у відповідність з затратами на їх надання та відповідно до Переліку послуг з утримання будинків і споруд згідно чинного законодавства.

10. Рекомендувати Васильківській районній раді (голова Мазепа О.В.) при внесенні змін до районного бюджету передбачити кошти для підготовки  Міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та професійної орієнтації учнів “Гребінківський” у проведенні наступних робіт:

- заміні котлів котельні;

- побудові внутрішнього туалету;

- заміні вікон в кількості 8 шт.;

11. Виконкому селищної  ради забезпечити систематичне інформування населення про стан підготовки  об′єктів житла і соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 років.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Руденка В.М.

Селищний голова       Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

ДОДАТОК № 1

до рішення виконкому

від 26.06.2013 р. № 35

ЗАХОДИ

по підготовці об′єктів житла, соцкультпобуту селища

до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

№ п/п

Назва заходів

Строки виконання

Виконавець

1

2

3

4

1

Керівникам підприємств, організацій та установ, на балансі яких перебувають  інженерні мережі, провести перевірку технічного стану, виконати необхідні профілактичні заходи.

ІІІ кв.

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Бровченко В.В.

Майко І.П.

Григоренко В.А.

Кубарський В.Г.

2

Провести  обстеження дахів будинків, перевірку наявності каналізаційних люків та ревізію оглядових колодязів, інженерних мереж, мереж газопостачання та зв′язку, провести ревізію запірної арматури.

ІІІ кв.

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Бровченко В.В.

Майко І.П.

Григоренко В.А.

Марчук П.С.

3

Забезпечити приведення в належний стан димових і вентиляційних каналів та внутрішньобудинкових систем газопостачання, герметизацію вводів інженерних комунікацій у житлові будинки, заміну газових приладів, які відпрацювали амортизаційний термін

ІІІ кв.

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Бровченко В.В.

Майко І.П.

4

Проаналізувати технічний стан котелень, що забезпечують теплопостачання об’єктів соціально-культурного призначення, вжити заходів щодо сталої їх роботи, забезпечити контроль за виконання завдань з енергозбереження щодо скорочення споживання природного газу.

ІІІ кв.

Давидова Н.М.

Хоменко С.П.

Ковальчук В.М.

Осьмак Л.Б.

Шевченко В.В.

Терещенко М.В.

Шевченко В.С.

5

Забезпечити готовність комунальних служб до ліквідації наслідків аварійних ситуацій, утворити аварійно-рятувальні служби

До 01.10.2013

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Бровченко В.В.

Майко І.П.

Даниленко П.А.

6

Розробити графіки проведення підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд водопостачання і водовідведення, газопостачання, електропостачання

До 08.07.2013

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Бровченко В.В.

Майко І.П.

Даниленко П.А.

1

2

3

4

7

Провести профілактичні роботи на діючих артсвердловинах питної води (хлорування резервуарів та мереж водопостачання, їх промивку після хлорування).

ІІІ кв.

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Майко І.П.

Бровченко В.В.

8

Забезпечити проведення підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж водовідведення, газопостачання, електропостачання, доріг, об’єктів благоустрою згідно з графіками. Скласти акти готовності будинків до роботи в осінньо-зимовий період

ІІІ кв.

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Майко І.П.

Бровченко В.В.

Даниленко П.А.

9

Провести роботи по підготовці будинків житлових фондів підприємств селища (поточні ремонти дахів, відмосток, заміна вхідних дверей, ремонт сходових кліток і т.д.)

ІІІ кв.

Фурса І.І.

Майструк Ю.Б.

Майко І.П.

Бровченко В.В.

Даниленко П.А.

10

Забезпечити створення необхідних запасів матеріально-технічних ресурсів для стабільної роботи ремонтних служб у підпорядкованих підприємствах, організаціях та установах селища

ІІІ кв

Керівники підприємств, організацій та установ селища

11

Провести  ливневу каналізацію по вул. Київська з обох сторін а/м Київ-Одеса до робочого стану

ІІІ кв.

Кубарський В.Г.

12

Підготувати житловий фонд до передачі у комунальну власність селищної ради

ІІІ кв.

Майструк Ю.Б.

13

Провести роботи по чищенню дахових водозливів

ІІІ кв.

Майструк Ю.Б.

14

Привести в належний стан місцеву каналізацію житлового фонду по вулиці Лугова біля будинків №№ 27,29

ІІІ кв.

Майко І.П.

15

Провести ремонт димоходів будинків житлового фонду

ІІІ кв.

Бровченко В.В.

16

Провести роботи по заміні труб частини каналізаційної мережі по вулиці Київська, 182

ІІІ кв.

Бровченко В.В.

17

Провести комплекс робіт по підготовці котелень    (переатестація операторів, повірка лічильників, манометрів, підготовка пуско-наладочної документації і т.д.)

ІІІ кв.

Хоменко С.П.

Давидова Н.М.

Ковальчук В.М.

Осьмак Л.Б.

Шевченко Л.В.

Шевченко В.В.

Терещенко М.В.

1

2

3

4

18

Провести поточні ремонти класних

кімнат

ІІІ кв.

Осьмак Л.Б.

19

Провести поточний ремонт коридорів, учительської актового залу, підсобних приміщень

ІІІ кв.

Осьмак Л.Б.

20

Провести поточний ремонт приміщення харчоблоку

ІІІ кв.

Осьмак Л.Б.

21

Провести поточний ремонт класних кімнат та коридорів ЗОШ І-ІІІ ст., ремонт спортивної зали

ІІІ кв.

Ковальчук В.М.

22

Провести ремонт приміщення котельні початкової школи “Горобинка”

ІІІ кв.

Ковальчук В.М.

23

Провести чистку димоходів 4-х автономних котелень лікарні

Ш кв.

Хоменко С.П.

24

Провести поточні ремонти приміщення харчоблоку лікарні

ІІІ кв.

Хоменко С.П.

25

Провести ремонт головного входу стаціонарного корпусу лікарні

ІІІ кв.

Хоменко С.П.

26

Фарбування навчальних транспортних засобів і усунення легких несправностей

ІІІ кв.

Шевченко В.В.

27

Провести ревізію дощової каналізації вулиць Карла Маркса, Жовтневої, центрального майдану селища

ІІІ кв

Фурса І.І.

28

Провести ямковий ремонт доріг вулиць по окремому плану

ІІІ кв.

Виконком

29

Провести роботи по реконструкції ліній вуличного освітлення (вулиці Білоцерківська та Південна)

ІІІ кв.

Виконком

30

Проведення капітального ремонту пішохідної доріжки по вулиці Леніна

ІІІ кв.

Виконком

Заступник селищного голови В.М.РУДЕНКО

Додаток № 2

до рішення виконкому

від 26.06.2013 року № 35

СКЛАД

робочої групи з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування  житла і об′єктів соцкультпобуту селища Гребінки до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років

Руденко Василь Миколайович - заступник селищного голови, керівник робочої групи

Фурса Ігор Іванович - директор КП ”Гребінківський ККП“ заступник керівника робочої групи

Хоменко Світлана Павлівна  - головний лікар Гребінківської районної лікарні, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

Ковальчук Валентина Михайлівна - директор Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Осьмак Лариса Борисівна  - директор Гребінківської районної гімназії

Шевченко Лідія Василівна - директор Васильківського районного  ЦДЮТ

Шевченко Віктор Васильович- директор Гребінківського МНВК

Терещенко Мар’яна Вікторівна- директор Гребінківської школи мистецтв

Марчук Павло Сергійович - майстер Гребінківської дільниці Васильківської ФЕГГ ВАТ “Київоблгаз”

Категорія: Рішення сесій