• 15, п'ятниця, Травень 2015

dsc09931 Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки. Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все. Сьогодні уся країна відзначає день сім’ї - день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім’я, любов і вірність. Це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім’я дає нам відчуття грунту під ногами, любов пов’язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей. Все це - складові людського щастя. Саме його хочеться побажати вам, дорогі односельчани! Хай вся повнота життя заповнить ваші серця!
Хай любов’ю іскряться очі, мир і спокій поселяться у ваших душах! А, головне, хай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!
Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Тож зичу Вам любити і цінувати своїх батьків, прабатьків, дітей та внуків, сестер та братів та відчувати любов і шану до кожного брата-українця, знати і вірити у те, що у Вас є завжди родинна підтримка, що українці – одна велика сім’я!!!

З повагою,

Гребінківський селищний голова                                            Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

Категорія: Новини