• 15th, Понеділок, Лютий 2016

«Ціна чужої війни….»

Саме так називався захід, який пройшов 11 лютого в Гребінківській гімназії з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Воїни – афганці, що брали участь, добровільно або в порядку службової необхідності, у збройних конфліктах, зібралися в актовій залі гімназії, щоб пригадати ті страшні роки «чужої» війни, заспівати разом з гімназистами афганських пісень, переглянути виставку дитячих малюнків «Війна очима дітей», згадати тих, кого ця війна забрала, низько схилити голови перед їх світлою пам’яттю. Воїни – афганці поділилися своїми спогадами про роки, обпалені війною, разом з ними учні «пройшли» від Кабулу до вершин гір Гіндукуш. Серед запрошених був батько нашого односельця Сілецький Володимир Вікторович, син якого загинув на території Афганістану. Ніколи не загоїться батьківська рана, ніколи не зів’януть квіти на могилі героя…

Спостерігаючи за тим, як учні підбирали пісні, одягали військову форму, розумієш, що такі заходи варто проводити. Вони вчать нашу молодь цінувати кожну хвилинку швидкоплинного життя, усвідомлювати його цінність. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим….

P2110214

P2110212

P2110176

P2110207

P2110211

Категорія: Новини