Автобус жовтого кольору:
З Білої Церкви |
З Дослідницького |
6:45 |
7:30 |
8:40 |
9:30 |
10:30 |
11:20 |
12:05 |
13:00 |
14:40 |
15:30 |
16:30 |
17:20 |
18:30 (крім понеділка) |
19:20 (крім понеділка) |
Біло-зелений автобус:
З Білої Церкви |
З Дослідницького |
|
6:30 (понеділок) |
|
7:00 (крім понеділка) |
7:20 |
8:10 |
8:00 (крім понеділка) |
9:10 (крім понеділка) |
9:15 |
10:00 |
10:00 (крім понеділка) |
10:45 (крім понеділка) |
11:30 (крім понеділка) |
|
12:30 (четвер, субота, неділя) |
13:15 (четвер, субота, неділя) |
13:10 |
14:00 |
14:20 (крім понеділка) |
|
15:20 (крім понеділка) |
16:10 (крім понеділка) |
16:00 |
16:40 |